Pricing Table Particle

Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change
 • Basic
 • Standard Compliant Channels
 • $50
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 1 GB of space
 • Support at $25/hour
 • Sign Up
 • Premium
 • Standard Compliant Channels
 • $100
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 10 GB of space
 • Support at $15/hour
 • Sign Up
 • Platinum
 • Standard Compliant Channels
 • $250
 • Completely synergize resource taxing relationships via premier market
 • 30 GB of space
 • Support at $5/hour
 • Sign Up
Saturday, 23 February 2019 16:10

Technologia HIFU i bezinwazyjny lifting twarzy - wszystko, co powinnaś o tym wiedzieć

Technologia HIFU jest znana i stosowana w medycynie z powodzeniem od ponad 20 lat. Specjaliści wykorzystują ją do leczenia różnych nowotworów, m.in. raka prostaty, pęcherza moczowego czy nerek. Od kilku lat możemy jednak zaobserwować, że poza leczeniem trudnych schorzeń, technologia HIFU stanowi coraz częściej wykorzystywane narzędzie w walce z procesem starzenia skóry czy niechcianą tkanką tłuszczową.

W odwiedzonej przez nas Klinice Miracki w Warszawie technologia HIFU sprawdza się przede wszystkim przy bezinwazyjnym liftingu twarzy metodą Ultraformer III. Jak działa w tym przypadku technologia HIFU? I jakie efekty przynosi zabieg? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat liftingu HIFU!

Bezoperacyjny lifting twarzy metodą HIFU - jak to działa?

Ultraformer III, wykorzystujący innowacyjną technologię HIFU, to jeden ze skuteczniejszych zabiegów liftingujących w całej medycynie estetycznej. Specyfika działania technologii HIFU opiera się na wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków jest w stanie dotrzeć na określoną głębokość, powodując ruch i tarcie komórek, wytwarzając w ten sposób ciepło. Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanych mikropoparzeń wewnątrz tkanek, które powodują regenerację i kurczenie się włókien kolagenowych. Bardzo ważne jest to, że podczas zabiegu powierzchnia skóry zostaje nienaruszona, natomiast w jej głębokich warstwach zachodzi intensywny proces regeneracji i odbudowy stymulowany przez powstałe wcześniej uszkodzenia. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie za największą zaletę liftingu HIFU uznają jego całkowitą bezinwazyjność, a także widoczne efekty już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Lifting twarzy bez skalpela HIFU - efekty

Jeżeli szukamy metody odmładzania twarzy, która pomoże w sposób całkowicie bezinwazyjny uporać się z procesem starzenia skóry, lifting HIFU będzie doskonałą odpowiedzią na nasze potrzeby. Dzięki wyjątkowej specyfice działania wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, możemy spodziewać się widocznego efektu poprawy gęstości i elastyczności skóry, a także wyraźnego spłycenia zmarszczek. Wysoka precyzja działania ultradźwięków sprawia, że podczas zabiegu specjalista może pracować nawet nad najbardziej wyizolowanymi obszarami twarzy, takimi jak powieki, kurze łapki czy brwi. Lifting twarzy bez skalpela wykonywany metodą HIFU pozwala też na przywrócenie owalu twarzy i poprawę jego zarysu, redukcję wiotkości na szyi i dekolcie, a nawet likwidację podwójnego podbródka - ultradźwięki doskonale radzą sobie nie tylko z obkurczaniem skóry, lecz także rozbijaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej. Na lifting HIFU mogą zdecydować się wszystkie osoby zmagające się z utratą elastyczności na ciele po utracie dużej ilości kilogramów lub po ciąży.

Ile zabiegów potrzeba, aby uzyskać oczekiwany efekt?

Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie podkreślają, że z reguły wystarczy jeden zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej technologii HIFU, aby uzyskać satysfakcjonujące, pełne i trwałe rezultaty. To odróżnia i stanowi ogromną przewagę ultradźwięków nad innymi metodami odmładzania, np. przy pomocy technologii laserowej. Jeżeli nasza skóra wymaga intensywniejszej terapii, istnieje możliwość wykonania większej ilości zabiegów z zachowaniem odpowiednich odstępstw czasowych. Zabieg można powtórzyć już po upływie około 3 miesięcy, a następnie po roku. W przypadku bardzo wiotkiej skóry lekarz może zaproponować powtórzenie zabiegu maksymalnie trzy razy w odstępach 1-3 miesiące. W innym schemacie stosowana jest mniejsza liczba impulsów i rozłożenie pierwszego zabiegu na dwa etapy. Dokładny plan leczenia trzeba ustalić ze specjalistą podczas wizyty konsultacyjnej.

Więcej informacji na temat bezinwazyjnego liftingu twarzy HIFU znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/ultraformer-iii/

Read 443 times

Related items

 • Czy mężczyźni chodzą do kosmetyczki? Czy mężczyźni chodzą do kosmetyczki?

  Jeszcze kilka lat temu odpowiedz na to pytanie nie była taka oczywista, jednak dziś można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć: tak, mężczyźni także odwiedzają gabinety kosmetyczne. Choć przeważającą większość klientów wciąż stanowią kobiety, to widok mężczyzny oddającego się zabiegom oczyszczającym nikogo już nie dziwi.

 • Kosmetyki naturalne z Toskanii - Idea Toscana Kosmetyki naturalne z Toskanii - Idea Toscana

  Drzewa oliwne, cyprysy i winorośl to najpopularniejsze rośliny w toskańskim krajobrazie. Malownicze wzgórza i proste, kamienne domy, gaje oliwne i winnice, tak reprezentatywne dla toskańskiego rolnictwa, są dowodem wyjątkowej równowagi i harmonii pomiędzy naturą, a tym, co zostało wytworzone przez człowieka.

 • 5 porad, jak przyspieszyć metabolizm 5 porad, jak przyspieszyć metabolizm

  Tempo przemian metabolicznych w naszym organizmie uzależnione jest od wielu czynników, na które nie mamy wpływu, takich jak m.in. płeć, wiek oraz uwarunkowania genetyczne. To przez nie zazwyczaj nie możemy zrzucić zbędnych kilogramów, mimo stosowania restrykcyjnych diet. Jednak metabolizm można przyspieszyć, wprowadzając do swojego stylu życia kilka prostych zasad.

 • Mezoterapia mikroigłowa – co to takiego? Mezoterapia mikroigłowa – co to takiego?

  W kosmetyce ciągle pojawiają się nowe techniki mające wpłynąć w pozytywny sposób na wygląd skóry. Trudno jednak odróżnić to co jest tylko marketingiem, od tego co naprawdę wpływa na poprawę stanu skóry. Jedną z nowych metod w tej dziedzinie jest mezoterapia mikroigłowa.

 • O włos od piękna… czyli jak zadbać o fryzurę O włos od piękna… czyli jak zadbać o fryzurę

  Piękne włosy to bez wątpienia jeden z największych atrybutów urody. Aby były gęste, lśniące i zdrowe, należy o nie odpowiednio zadbać. Jak zatem możemy im pomóc na co dzień? Pielęgnacja nie musi być skomplikowana, ale powinna być systematyczna i świadoma.